המלצות על מעין אברהם

01.10.18

לכל המעוניין,

א.ג.נ

הנדון: מכתב המלצה- מעין אברהם - Home Made

מעין אברהם, ביצע את פרויקט הקמת סניף - דיזינגוף סנטר במסגרת הקמת מותג האופנה 69slam-Israel.

חברת 69 SLAM יצאה למכרז מסודר שכלל הצעות רבות והתרשמות מתיקי עבודות של מספר קבלנים, במרכז זה נבחר מעיין לבצע את הפרויקט.
הקמת חנות בתוך קניון דורשת מקצועיות, יושרה, הקפדה על נהלים מחמירים ביותר ודייקנות בביצוע.

כבר בשלבי התכנון המוקדמים של הסניף באה לידיי ביטוי סבלנותו ומקצועיותו בבדיקת האתר, מעבר על כל הקירות ומתן פתרונות פרקטיים אשר עלו בקנה אחד עם קוווי העיצוב של האדריכל.

ביצוע הפרויקט כלל

כל אלו בוצעו בסטנדרט גבוה ביותר תוך הקפדה על נהלי עבודה מחמירים של הקניון, עמידה בזמני מסירה ואפילו הקדמתם תוך הגינות ויושר ללא רבב.

לסיכום ארצה לומר שאני מכיר את מעין למשך תקופה קצרה אך משמעותית. מעין ביצע את הפרוייקט תוך מקצועיות מוחלטת, גמישות וחיבור טוטאלי לפרויקט כיצירת אומנות.

מניסיוני בעבודה עם קבלנים אני יכול להעיד שניתן לסמוך על מעין, אכפתי, דייקן, נעים, עוזר ותמיד זמין ונגיש גם לנושאים אשר אינם קשורים לתחומי אחריותו.

ממליץ בחום על קבלן הבית של המותג.

בכבוד רב,
נתיב סטרולוב - מנכ"ל ובעלים
69slam Israel
מ.ז:205718752
פלאפון- 0535221224

לא פעם ולא פעמיים התאכזבתי כמו רבים אחרים מקבלנים ואנשי מקצוע איתם עבדתי בעבר. אנשים סיימו את העבודה שלהם במרחק שנות אור מאיך שהבטיחו, או שפשוט נעלמו ברגע שהיה צריך אותם. את הסיפורים האלה כולם מכירים אני מניח. עם מעין זה היה שונה מהרגע הראשון.

מעין הוא קודם כל מקצוען אמיתי. אחד שמכבד את המקצוע, את הלקוחות שלו ואת החשיבות של העבודה שלו עבורם. אדם שקודם כל אכפת לו באמת.

מעין שיפץ עבורי עסק משפחתי שעובר מדור לדור כבר שנים רבות ועוסק באופטומטריה, עדשות מגע ומשקפיים. הירידה שלו לפרטים הקטנים ביותר והמחשבה העמוקה על כל פרט הייתה קריטית כאן לא רק מבחינה עיצובית אלא מבחינה בריאותית עבור הפציינטים שלנו. לאורך כל הדרך הוא היה קשוב לכל רחש, ועבד בצורה נהדרת עם יתר אנשי המקצוע. הוא היה סבלני מאוד, אדיב ושירותי וכך גם הצוות המצוין שלו.

מעבר לעובדה שמעין עמד בזמנים שהבטיח, אני חושב שראוי לציין את העובדה שהוא נכח במקום יום יום כדי לוודא שהכל נעשה בדיוק כמתוכנן, ששום דבר לא יתפספס ויחמוק מבין האצבעות. אלו בדיוק הדברים שהופכים אותו לאיש מקצוע נפלא (ולזן נדיר בתחום) עליו אמליץ לכל חבר שייצא לשיפוץ בעסק שלו או בבית.

היה תענוג גדול לצאת למסע הזה איתו ועם הצוות שלו ואני בטוח שאפגש איתו שוב בעתיד לעבוד ביחד.

אורי רייזר
רייזר אופטומטריה
דוד רמז 13, נתניה.

11.5.2017

בחודש מאי 2017 הזמנו את מעין אברהם. בעקבות המלצות שקיבלנו מחבר שהוא ביצע אצלו עבודת שיפוצים כדי שיתן לנו הצעת מחיר לשיפוץ של מרפסת הבית ותיקונים בתוך הבית. במרפסת היו בעיות קשות של רטיבות בקירות שהגיעה למצב שבו הטיח נפל ונחשפו היסודות. מעין נתן לנו הצעת מחיר הוגנת ביותר והיה זמין לכל שאלה ובקשה שלנו.

את העבודה מעין ביצע ברמה מעולה ביותר, גם מבחינת הרמה המקצועית של הדברים, רמת הגימור והאסתטיקה, וגם ברמה הבין - אישית. הוא עמד בזמנים ובלו"זים שהוצבו, ובמקביל גילה גמישות בהתאם לצרכים שהתגלו לאורך הליך העבודה. הוא ענה בצורה תואמת ומלאה לצרכיינו והעדפותינו, שיתף פעולה וגילה זמינות גבוהה. כמו כן דאג להשאיר את הבית במצב ראוי בסיום כל יום עבודה. בסוף העבודה התוצאה שהתקבלה היתה הרבה מעבר למה שציפינו.

דליה ואריאל רמיגולסקי

פברואר 2017

Maayan Avraham is a contractor par excellence.
We took a chance. He took a chance. To make renovations to an apartment built in the 1950's is a major undertaking.
To do it in the distance from Israel to Western Canada is exceptionally risky.
Our trust in Maayan paid dividends:

The apartment was reconfigured entirely with care, precision and attention to detail;

The entire water, electrical, air conditioning and gas delivery systems were redone to the highest standard;

The apartment was fitted with top quality appliances, reasonably priced; and Maayan worked hand in hand with an exceptionally talented designer, Keren Paz, who together engaged with suppliers for the remodelling and furnishing of the bedroom, kitchen, bathroom, living room and balcony.

In toto Maayan's workmanship and management of the project was excellent.
Maayan Avraham has a strong work ethic, is a man of utmost honesty and integrity and it was a pleasure working with him. To make a long story short we were not just happy with the results but we were delighted. Our apartment is functional, comfortable, beautiful and it has the wow factor! Without a hesitation we highly recommend Maayan Avraham as a general contractor.

Eddy and Honey Isaacs

קייטרינג שמואלי

פברואר 2017

מעין שלום,

ברצוני להודות לך על העבודה הנהדרת, אשר ביצעת במשרדי החברה.
נדיר למצוא בימינו, בעלי מקצוע אדיבים, אמינים ומקצועיים, שמתייחסים ברצינות לעבודתם ולזמן של הלקוח, אתה בהחלט אחד מהם.

תודה רבה,

יוני ישראל

קייטרינג שמואלי בע"מ

אפריל 2016

לכבוד מעין אברהם, קבלן שיפוצים

שלום מעין,

רציתי להודות לך על העבודה היפה שעשית בביתנו.

פחדתי מאוד לפני הצביעה. אתה הראית לי שאפשר לעשות זאת ברוח טובה, בזמן סביר, ובעיקר באיכות עבודה מצויינת.

עשית גם תיקונים שונים שביקשתי במהלך העבודה. גם העובדים שלך נדבקו באווירה הטובה שאתה משרה סביבך.

אני אמליץ עליך בכל פה לכל מי שישאל.

ושוב תודה,
עזריאלה קומם, קרית-קריניצי ר"ג

מרץ 2016

לכל המעוניין

ברצוננו להמליץ בחום על קבלן השיפוצים מעין אברהם.

מעין ביצע אצלנו עבודות שיפוץ במקלחת, במטבח וצביעת הבית. העבודה שנעשתה הינה מקצועית ואיכותית, ואנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה.

מעין עמד בלוחות הזמנים שנקבעו, הקפיד להגיע בזמן והיה אמין וסבלני. באופן כללי היה מאוד נעים לעבוד איתו, ונשמח לעבוד איתו שוב בעתיד.

בברכה,
מירב ומתן לוי צור משה

מרץ 2015

הנידון: מכתב תודה והערכה

לאחר חיפוש מעמיק אחרי צבעי מקצועי בעל יכולת ביצוע עבודות דקורטיביות בקירות פנים הבית, מצאתי דרך האינטרנט את האתר של מעיין אברהם.

הזמנתי את אברהם לפגישה. לשמחתנו אברהם סייע רבות בשינוי קו המחשבה וכיוון תוך מקצועיות רבה וסבלנות את העבודות שיש לבצע.

מעיין אברהם ביצע את העבודה מעבר למצופה תוך גילוי אכפתיות, עמידה בלוח זמנים ובעיקר עבודה נקיה ומקצועית.

על כן ברצוני להביע את תודתי והערכתי הרבה על היכולת להביא אותי לשביעות רצון מרבית בביצוע העבודה ובמחיר הוגן.

יישר כוח,
סמי חברי

דצמבר 2015

לכל המעוניין

הנדון: מעין אברהם-צוות מקצועי מנצח

לפני מספר חודשים חיפשתי צבעי מקצועי שיחדש את הצבע בדירתי. חיפשתי בעל מקצוע עם ידיים טובות ומקצועיות מחד ושעובד נקי בפרט. מצאתי את מעין במקרה ואני מודה שמאוד התרשמתי ממנו כבר מהיום הראשון.

מעין קשוב, אחראי, שעובד עם צוות עובדים מקצועי ומיומן שעושה הכל עמ"נ לשמור על שם טוב ולהוציא לקוחות מרוצים. גם המחיר היה הוגן לאור מורכבות העבודה שהייה על מעין לבצע.

התוצאה הייתה מצוינת - יופי של עבודה. בקיצור - מומלץ בחום. מוזמנים לראות את התוצאה בביתי.

בברכה,
עוזי זליכה אם המושבות, פתח תקווה

דצמבר 2014

מעין היקר

רצתי להודות לך שוב. על כל העזרה, ההכוונה, התמיכה, הסבלנות, הלב והחיוך איתם אתה והצוות שלך עשיתם הכל.

תודה על התוצאה הסופית !

מקצועיות, זריזות, מסירות, נועם ואכפתיות, מודה לך על הכל

ועל כך שהעבודה היא לא רק לשם עבודה, אלא גם יצירה והשקעה"

מומלץ בחום.
סופי מגן

נובמבר 2014

תודה מעמותת ארגז של חלומות

עמותת "אַרְגָּז שֶׁל חֲלוֹמוֹת" הינה עמותה התנדבותית שהוקמה במטרה אחת ותמימה – הגשמת חלומות עבור ילדים הזקוקים לכך, וביניהם ילדים חולים, פגועים, פצועים או במצב סוציו-אקונומי נמוך.

אושרי, ילד הסובל ממום מולד המאלץ אותו להתמודד עם מצב רפואי לא קל וניתוחים רבים מאז שהיה תינוק. רון הוא תלמיד חכם מאוד ובעל יכולת קוגניטיבית מפותחת הלומד בבית ספר רגיל, אך לצד הקשיים הפיזיים הוא סובל גם מקשיים רבים.

חלומו של אושרי היה חדר חדש ומשופץ שיוכל להתבגר בו בצורה מכובדת. רצינו להגיד לך מעיין, תודה רבה על ההירתמות הזמן ההשקעה והרצון הטוב לעזור. כנראה שבלעדיך לא היינו מצליחים לעשות זאת.

בברכה,
מר און דודיס, יו"ר ומייסד , דניאל אילוז, מנהל חלומות

נובמבר 2014

מעין היקר

כבר מהפגישה הראשונה שלך איתי הבנתי שיש לי עסק עם בעל מקצוע תותח לא מתפשר על איכות העבודה.

רציתי להגיד לך תודה על השיפוץ המדהים של המספרה, על העבודה הקפדנית שלך ! על עמידה בזמנים ! על המחמאות הבלתי פוסקות.

תודה רבה.

תומר ורון עיצוב שיער,
סוקולוב 7 הוד השרון

אוקטובר 2014

לכול המעוניין

מעיין אברהם עובד בחברתנו בתור קבלן עבודות אזרחיות תמיד לשביעות רצוננו תוך כדי שמירה על כל נהלי הבטיחות וניקיון והסביבה.

בברכה

רפי חזן
ראש צוות תשתיות
ווישיי טכנולוגיות מתקדמות
מפעל חולון
טלפון - 03-5570878
פקס - 15335570480
נייד - 054-3000225

3/10/2012

לכל מען דבעי.

אנחנו נכנסים לדירתנו החדשה :-) ממש בימים אלו לאחר שנתיים וחצי של תכנוניים, שינויים והמון צפייה. למעין הגענו דרך אתר האינטרנט ומיד לאחר שיחת הטלפון הראשונה הבנו כי זה האדם שבידו נפקיד את הנכס היקר לנו מכל.

מעין ביצע עבורנו את עבודות הגבס וצביעת הדירה ואנו חייבים לומר שרמת הביצוע, הגימור, האיכות והכי חשוב מבחינתנו האכפתיות כלפי הלקוח היו אחת הנדירות בהן נתקלנו בתקופה האחרונה.

מעין וצוותו הנפלא באו כל בוקר בזמן עבדו ללא הפסקה, בצעו עבודות מורכבות ודאגו למסור את הדירה בדיוק כפי שתכננו.

אין לנו ספק שכאשר נזדקק לאיש מקצוע נבחר בשנית את מעין.

תודה
משפ' גרנות
כפר סבא

October 2012

Dear Maayan

I am writing to thank you deeply for the amazing job that you carried out on renovating my apartment. Of course, this is not the first time that I am encountering your tremendous talents. I have enjoyed working with you consistently for the last ten years. But I have never undertaken such a large and complicated project before.

First of all, my compliments on your professionalism in working with my interior designer; on carrying out her plans with precision; and on making a few crucial refinements in dialogue with her. The quality of the plaster work you did is truly impressive: you display precision and elegance in your construction. I was grateful for your acute sense of color and style.

Renovations are never easy. But your team of workers helped to make the process as smooth and comfortable as possible. The atmosphere was always patient and good natured. I observed time and again how much responsibility you took, always guiding your team to be more exact, more professional. It is seldom that I have seen someone in this field take so much personal pride in his work. Your extended team of colleagues was also efficient and helpful, and I thank you for putting me in touch with such competent electricians and suppliers.

Maayan, more than anything else, I want to thank you for your kindness and consideration towards me. You are always willing to listen to your clients, even when the going gets rough for them. You are patient and flexible. You went out of you way to make sure that I was satisfied, even if this inconvenienced you or made your busy workday even busier. Your commitment to your clients is truly impressive.

So, a huge thank you for a great job! I am looking forward to the next time we work together.

With warm wishes

Dr. Louise Bethlehem

Hod Hasharon

מעין היקר

תודה רבה !
על האמינות, מקצועיות, אחריות, דייקנות, רצינות ובעיקר על השרות האדיב והמסור.

ישר כח !

ניפגש בשיפוץ הבא ...

סילביה זיברט
הוד השרון

צמד המילים "שיפוץ בבית" יכול לעורר אצל רבים מאיתנו התרגשות. הזדמנות לחדש, לרענן, להפוך את הבית לעדכני יותר, למעוצב ולנוח. מצד שני, חיפוש אחר קבלן שיפוצים מומלץ שיגשים את החלום הזה בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים אותו, בלי כל המלכודות המוכרות, הוא תהליך לא פשוט. ההמלצות שלפניכם מדברות בעד עצמן ומספרות סיפור של שיפוצניק מומלץ מכל הלב, שנותן את מירב המאמצים להגשים את אותו חלום לשיפוץ מושלם. לפני שאתם מתעוררים מהחלום עם חיוך ומרימים טלפון, הנה כמה דברים שהופכים שיפוצניק למומלץ על ידי לקוחות רבים. אמינות: בין שלל אנשי המקצוע שמציעים לנו שיפוץ מקצועי של הבית, בין אם מדובר בשיפוץ קטן או ברענון כללי של הבית, יש כאלו שמבינים את משמעותה של המילה אמינות וכאלו שקצת פחות. שיפוצניק אמין הוא מי שממחיש ללקוחותיו בדיוק רב מה הולך להיות התהליך, שמדבר בגובה העיניים ובצורה מציאותית ושמתאם ציפיות לטוב וגם לרע, על מנת שהכל יהיה ברור מראש. שיפוצניק מומלץ ואמין הוא גם מי שמקפיד לעדכן את הלקוח במה שקורה במהלך השיפוץ, להיות הוגן במחירים שהוא מציע ועושה את מיטב יכולתו לעמוד בהבטחות שנתן לפני השיפוץ. מקצוענות: אי אפשר לבחור שיפוצניק בלי לבדוק עד כמה הוא מקצועי. מקצוענות פירושה הבנה רבה ונסיון בכל התהליכים שקורים בבית במהלך השיפוץ. מהטיפול בקירות דרך האינסטלציה, מבנייה בגבס ועד לטיפול בחזיתות החיצוניות של הבית. לא משנה מהו התהליך, השיפוצניק שלקח על עצמו את הפרויקט צריך להציע את העבודה הכי נקייה ומקצועית שיכולה להיות. יעילות: תקופת השיפוץ היא תקופה לא פשוטה לאף אחד. בדרך כלל מדובר בסטייה לגמרי מאורח החיים שהתרגלנו אליו. אם אנחנו גרים בבית במהלך השיפוץ נסבול מלכלוך, אבק ורעש. אם נאלצנו לעבור למקום חלופי, אנחנו מתמודדים עם הסתגלות למצב זמני לא נוח. לעיתים בתנאי מחיה שאנחנו לא רגילים אליהם בדרך כלל. יעילות היא מילת מפתח אצל שיפוצניק מומלץ ומקצועי, שמבין את קשיי הלקוחות במהלך תקופת השיפוץ ועושה את כל יכולתו לעמוד בזמנים. בלי עיכובים ובלי תירוצים. כל הדברים האלו מתגלמים בהמלצות שתמצאו כאן.

לפני שאתם מרימים את הטלפון ומתקשרים, הנה כמה דברים שיעזרו לכם להפוך את השיפוץ להרבה יותר קל ונעים לכולם.

  1. רשמו את כל הרעיונות והתכנונים שלכם על הדף: כשאנחנו חולמים על בית מעוצב ומתחדש, אנחנו מתמלאים ברעיונות רבים. יש מי שאפילו מחפשים השראה בכל מיני מקומות ומתלבטים בין סגנונות, צבעים, טקסטורות ושינויים מבניים. כדאי לרשום את כל הרעיונות על הדף ולהביא אותם לפגישה עם קבלן השיפוצים. הוא יעזור לכם לעשות סדר ולמצוא את הדברים החשובים באמת.
  2. אל תוותרו על חיפוש השראה: שיפוץ הוא באמת הזדמנות לחדש, לשנות ולהפוך את הבית לנוח ונעים יותר. לכן, כדאי לחפש השראה עיצובית בכל מיני מקומות ולהגיע לשיפוץ כשאתם כבר יודעים פחות או יותר מה אתם רוצים. בלוגי עיצוב, מגזינים, אתרים כמו פינטרסט ואפילו פגישה מקדימה של ייעוץ עם מעצב פנים – כל אלו יעזרו לכם להבין לאן פניכם מועדות.
  3. אל תפחדו לשאול שאלות...והרבה: אחרי שבחרתם קבלן שיפוצים מומלץ ופניתם אליו, אל תפחדו לשאול את השאלות הקשות. אפילו אם מדובר בשאלות קטנות שנראות לכם טיפשיות, עדיף שתקבלו את התשובה מראש ולא תתחילו את החיפוש מבולבלים. שיפוצניק בעל ניסיון יוכל לתת לכם את התמונה כולה ולעזור לכם להחליט החלטות.
  4. הקפידו על בחירת חומרים עמידים ואיכותיים: בעולם העיצוב לבית יש כל הזמן שינויים וטרנדים חדשים מופיעים. לא משנה אם אתם עורכים שיפוץ בסיסי או מחדשים את הבית לפי הטרנד החם של הרגע, אל תוותרו על בחירת החומרים הנכונים. זכרו ששיפוץ הוא מבצע שתערכו רק אחת לשנים רבות ולכן עדיף להשקיע בחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן.
  5. עברו על הצעת המחיר בדקדוק: אחד המוקשים הכי גדולים בפרויקט שיפוץ או בבחירת שיפוצניק מומלץ הוא כמובן המחיר. חשוב לעבור על הצעת המחיר, לשאול את כל השאלות מראש ולוודא שקיבלתם תשובות מסודרות וברורות לכם. אל תתחילו את הפרויקט מבלי שסגרתם את כל הקצוות. מעין אברהם הוא קבלן מומלץ שיכול ללוות אתכם צעד אחר צעד בתהליך השיפוץ של ביתכם. כל מה שנשאר עכשיו הוא להרים טלפון ולהגשים את החלום.