תהליך העבודה

שיפוץ דירה, שיפוץ משרד או כל בית עסק אחר הוא תהליך מורכב. הצלחת השיפוץ תלויה רבות בתכנון פרטני מוקדם ובבחירת קבלן שיפוצים אמין ובעל המלצות מלקוחות שונים.

שיפוץ דירה או שיפוץ משרד מורכב ממגוון רב של עבודות : הריסה, בניה, אינסטלציה, חשמל, עבודות גמר הכוללות עבודות גבס, צבע, אפקטים בצבע, טיח דקורטיבי, חיפויי קירות ורצפות, הנחת פרקטים, אלמנטים אחרים כמו וילונות ריהוט וכל דבר אחר העולה על הדמיון.

אנו נותנים מענה לכל שלבי השיפוץ. החל מתכנון העבודה ועד ביצוע כל עבודות הגמר ברמה מושלמת.

התקשרו למעין אברם קבלן שיפוצים

שלב התכנון הוא השלב הקריטי ביותר בעבודת השיפוץ. השלב הזה הוא הבסיס של עבודת השיפוץ. בשלב הזה יקבעו סוגי העבודות שיבוצעו, המראה הסופי של הבית או המשרד, משך העבודה יחד עם קביעת מסגרת תקציב לפרויקט.

בשלב זה יש להחליט האם נעזרים באדריכל/ית או מעצב/ת פנים לצורך תכנון מפורט של עבודת השיפוץ או מסתפקים בתכנון העבודה עם המבצע – קבלן השיפוצים.

בהזמנת אדריכל / מעצב פנים יש יתרון גדול מכיוון שאנשי מקצוע אלה יודעים להכין תכנון מפורט של עבודה ולהעלות רעיונות יצירתיים. להציע ללקוח את העבודות הנחוצות שלא תמיד הלקוח ער אליהן, עבודות כמו חשמל, אינסטלציה, ארגון הדירה/בית או המשרד והתאמתם לצרכי הלקוח ע"י חלוקה ובניה נכונה.

האדריכל/מעצב הפנים יכול לספק הערכה טובה למדי של עלות השיפוץ ולבנות יחד עם הלקוח תוכנית עבודה המתאימה לתקציב.

אם בחרת לבצע תכנון ללא עזרת אדריכל/מעצב פנים עליך להיעזר בשלב תכנון העבודה בקבלן השיפוצים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. חשוב להגדיר אילו עבודות נחוצות לביצוע כדי להבין את עלויות הפרויקט ומשך הזמן לביצוע העבודה.

בשלב זה אנו קובעים פגישה עם הלקוח ומציעים את העבודות הנחוצות לביצוע, עבודות אינסטלציה, חשמל, הריסה ובניה ועד עבודות גמר שונות.

כמו כן מציגים בפני הלקוח את העלויות השונות עבור כל סעיף בעבודה ומסבירים את סדר העדיפות לביצוע של כל עבודה ועבודה.

חשוב מאוד לדעת שברוב עבודות השיפוץ ישנה חריגה של כ -20% עד 30% מהתקציב שתוכנן עקב תוספות שלא נלקחו בחשבון בתכנון הראשוני. מחיר חומרי הגלם פרקטים, רצפות, עבודות צבע מיוחדות, עבודות גבס וכדומה יכולים להיות יקרים במאות אחוזים בין מוצר למוצר.

יש לנו ניסיון רב בביצוע עבודות שיפוץ שונות ולכן אנו משתדלים להימנע כמה שאפשר מחריגות תקציביות על ידי תכנון מוקדם ותאום מפורט ומדויק עם הלקוח לגבי כלל העבודות המבוצעות ועלותן.

התקשרו למעין אברם קבלן שיפוצים התקשרו למעין אברם קבלן שיפוצים

כל עבודות השיפוץ מתחילות בעבודות הריסה ופינוי פסולת.

עבודת הפינוי צריכה להתבצע בתיאום עם דיירי הבניין כדי למנוע אי נעימות עקב ביצוע עבודת הפינוי והבנייה המלוות ברעש ולכלוך.

לאחר שלב ההריסה מתחיל שלב הבניה. בשלב זה נעשות כל עבודות הבניה שתוכננו, בנית קירות בלוקים וטיח, בניה בגבס, עבודות אינסטלציה וחשמל, ריצוף וכדומה. שלב זה הוא השלב הארוך ביותר והמלכלך ביותר בעבודת השיפוץ. במידה וישנם רהיטים במקום אנו עוטפים אותם בצורה יסודית.

בשלב זה בד"כ יהיו תוספות לעבודה שאותן לא היה ניתן לתכנן לפני שלב ההריסה. במקרים רבים המצב בשטח שונה ממה שתוכנן על הנייר בתוכנית העבודה.

התקשרו למעין אברם קבלן שיפוצים

שלב זה הוא השלב הסופי בעבודה. העבודות המתבצעות בשלב זה הן החלקת הקירות והתקרות, עבודות צבע, יישום אפקטים בצבע, טיח דקורטיבי, טפטים וכדומה, כמו כן, התקנת גופי תאורה וכל האלמנטים העיצובים האחרים שתוכננו על מנת לקבל את התוצאה הסופית המושלמת לבית או למשרד.

אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו בקשר לפרוייקט שלכם.
נשמח לעזור לכם בטלפון 050-3310970 או במייל info@home-made.co.il