תמונות לפני ואחרי שיפוץ בית פרטי

לאחרונה סיימנו שיפוץ בית מהיסוד בצור יגאל. למי שלא מכיר זוהי למעשה כוכב יאיר שזאת מועצה מקומית באזור השרון. העבודה כללה הריסה, ריצוף בכל הבית, מטבח חדש, ולמעשה נוצר בית חדש לגמרי. רציתי להראות כמה תמונות של לפני ואחרי, כיוון שזה תמיד נחמד לראות את ההבדל הגדול שיכול להתבצע בתהליך של שיפוץ.

מכניסה לבית מוזנחת שנראתה בתחילת השיפוץ ככניסה ללא מעוף, שפכנו את הכניסה למקום יפה ומיוחד, עם מנורה יפה. כך זה נראה לפני ואחרי: (לחצו על התמונות על מנת להגדילם)
הכניסה החדשה לבית הכניסה תוך כדי השיפוץ

הסלון לפני השיפוץ היה עם ריצוף מיושן ובסטנדרט נמוך (שהיה מקובל לפני כמה עשרות שנים). רהיטים היו כבדים ומיושנים והאלמנטים העיצוביים נתנו אוירה חשוכה וללא מעוף. לאחר השיפוץ הסלון קיבל תחושה של אור וקלילות ונותן תחושה נעימה ורצון לשבת שם. הנה התמונות: (לחצו כדי להגדיל)
הסלון לפני השיפוץ

הסלון אחרי השיפוץ

נשמח לשמוע את דעתכם על השיפוץ ואילו בחירות אתם הייתם מבצעים אם הייתם בנעלים שלנו.

תגובה אחת על הפוסט “תמונות לפני ואחרי שיפוץ בית פרטי

  1. עבודה מדהימה! מאוד אהבתי מה שעשיתם עם הכניסה לבית, בהחלת הפכתם כניסה יבשה ולא מעניינת ולפתח מרכזי לבית, מואר ומושך לעין. שאפו!
    בזמנו במהלך השיפוץ של הבית שלי עבדתי בצמוד לקבלן שעשה לי תהליך דומה בבית שלי , הרסנו את כול הריצוף בבית כולל חדרי השירותים והרכבת ריצוף חדש וצביעה של כול הבית. בהחלט נותן תחושה של בית חדש. רק חבל שחיפשתי איש מקצוע שעוסק בצביעת דירה ברמת גן שבועיים עד שמצאתי אחד טוב…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *