פתחתי מקום בו תוכלו לקבל השראה בתחום עיצוב הבית ואדריכלות

אהלן, מתנצל על זה שלא כתבתי לאחרונה, אבל פשוט הייתי כל כך עסוק בפרוייקטים בתחום השיפוץ, שלגמרי יצאתי מאיזון. אבל זה כבר סיפור לפוסט אחר.
אחת הדרכים הטובות ביותר "ללמוד" לעצב, הוא פשוט לראות הרבה דברים איכותיים. השראה היא דבר סופר חשוב כאשר עוסקים בעיצוב פנים מכיוון שאפשר לראות מה מעצבים ואדריכלים מובילים עושים ממש בימים אלה. כמובן שניתן גם לקבל השראה מעיצובים קלאסיים שעשו בעשורים קודמים או אפילו לפני מאות שנה. אני באמת מאמין שככל שאתה נחשף לדברים, אתה הופך לאדם עם טעם יותר מתוחכם. כמובן שהטעם האומנותי הוא דבר מאוד דינמי ודברים שאהבתי לפני 5 שנים, אני פשוט לא יכול להסתכל עליהם.

בגלל התובנה לחשיבות של ההתבוננות והלמידה מדברים שאנשים מוכשרים עושים, החלטתי להשקיע מזמני וליצור מקום בו אני מפרסם תמונות ולינקים לדברים שלדעתי הם מעניינים, יפים מיוחדים וכו'. אני בעיקר מתרכז בכל מה שקשור לעיצוב פנים, אדריכלות פנים וחוץ, ריהוט ושיפוץ איכותי. יצרתי את המקום הזה בגוגל פלוס ופשוט צריך להוסיף אותי לרשימה על מנת לקבל עדכונים איכותיים בנושא עיצוב הבית ואדריכלות. אני חושב שזה מאוד ידבר לאנשים שעוסקים באופן מקצועי בתחום או לאנשים שפשוט מתעניינים ואוהבים את נושא עיצוב הבית. אם אתם עומדים לפני שיפוץ, אבל עדיין לא בטוחים מה אתם רוצים לעשות, הרשימה שלי היא גם מקום מתאים בו תוכלו לקבל רעיונות ולהתחבר עם אנשים מהתעשייה.

כרית איטלקית שמושפעת מעמוד הבטון שכולנו מכירים מהרחוב

אני מאוד מקווה שהחלל הזה שפתחתי בגוגל פלוס, לא רק יהווה מקום בו אני מספר לכולם מה הולך בעולם העיצוב, אלא מקום בו אנשים מדברים ויוצרים שיחה בתחום עיצוב הבית.

מקווה לפגוש אתכם בגוגל פלוס.

מעין

2 תגובות על הפוסט “פתחתי מקום בו תוכלו לקבל השראה בתחום עיצוב הבית ואדריכלות

  1. אתה יכול להמליץ על מקומות / חנויות של ריהוט בהם אתה משתמש בשיפוצים או אפילו אם אתה לא משתמש יש מקומות שהם נחשבים כטובים בעיניך.
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *