אודות מעין אברהם - קבלן רשום 32241

בשנת 2005 הקמתי עסק לעבודות צבע מיוחדות. התמחתי בצביעה דקורטיבית, אפקטים בצבע וחיפויים שונים בבתים ודירות של אנשים פרטיים, חנויות, מסעדות ומשרדים. מהר מאוד העסק התפתח והפכתי לאחד המומחים הגדולים לנושא הצבע ובמקביל לכך הרחבתי את השירותים אותם הצעתי. עם הזמן רכשתי מיומנויות נוספות בתחום השיפוצים והתחלתי לבצע עבודות דקורטיביות שונות הכוללות עבודות גבס מעוצבות ועבודות צבע מיוחדות בבתים פרטיים, מסעדות שונות, חברות ומשרדים.

בשנים האחרונות התמקצעתי מאוד בתחום הבנייה והשיפוצים, צברתי ידע רב וניסיון וביצעתי פרויקטים מורכבים בשיתוף עם בעלי מקצוע מתחומים שונים ועבודה בצמוד לאדריכלים ומעצבי פנים.

היום, לאחר שביצעתי מספר רב של פרויקטים שונים ומגוונים אני נותן מענה לכל פרויקט בתחום השיפוצים. צוות העובדים מורכב מעובדים קבועים ומקצועיים בתחומם. אני עובד בשיתוף פעולה עם נותני שירות נוספים שנבחרו בקפידה. העבודה המתבצעת בכל פרויקט היא מהמובילות בתחום, הן מהפן המקצועי והאיכותי של העבודה ועד הקשבה ומחשבה יצירתית לכל רצון כזה או אחר של הלקוח מהפרט הקטן ביותר וכך לאורך כל שלב במהלך הפרויקט עד לסיומו.

אני מאמין בעבודה קשה, עמידה בלוח זמנים ומקצוענות. קשר רציף והקשבה לצרכים ולרצונות הלקוח/ה הם חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה. אחריותי כקבלן שיפוצים היא הגשמת חלומו/ה של כל לקוח/ה להגיע לבית אליו חלם ברמת הגימור ובדרך הנעימה ביותר. הדרך לשם היא בתקשורת טובה עם הלקוח וירידה לפרטים הקטנים ביותר, על מנת להגיע לתוצאה לא פחות ממושלמת, ובקנה אחד (לפחות) עם ציפיות האדם ששכר את שירותי.

לאחרונה אני כותב בלוג על שיפוץ בו אני משתף את הקוראים עם הנסיון שלי כקבלן שיפוצים ובעיקר מנסה לעזור לאנשים בתהליך המורכב הזה של שיפוץ דירה.

התקשרו למעין אברם קבלן שיפוצים התקשרו למעין אברם קבלן שיפוצים
התקשרו למעין אברם קבלן שיפוצים